Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Genç ve sağlıklı görünmeyi isteyen sizlere.

Doğal olan yaşlanma süreci yaşam boyu devam etmektedir.Cildimiz yaşlanmaya bağlı değişikliklerin görünür olduğu ilk ve temel organımızdır.. Son yıllarda insanların yaşam sürecinin uzaması ve dış görünüşe verilen önemin artması nedeni ile ciltteki olumsuz değişiklikler kişilerin psikolojisini ve sosyal ilişkilerini etkileyebilmektedir..
Deri yaşlanması genetik ve çevresel nedenlere bağlı olarak gelişmektedir.Genetik yaşlanma genetik olarak programlanmış ,kaçınılmaz doğal bir süreçtir.Bu süreci engellemek olası değildir,ancak güneşten korunma,sağlıklı beslenme programları,sigarayı bırakma ve doğru cilt bakımlarıyla yaşlanmayı geciktirmek ve en aza indirmek olasıdır..
Hepimiz aynı temel deri yapısına sahip olmakla birlikte her birimiz farklı genetik şifreler taşımaktayız.Derimizin yapısı,hassasiyeti,allerjik yapımız ,kırışıklıklarımız,akneye yatkınlığımız yaşam şifremiz DNA ‘larımıza kalıcı olarak basılmış bulunmaktadır.
Günümüzde cilt tipinin iyi değerlendirilip uygun dermakozmetik ürünlerinin kullanımı (güneş koruyucu,antioksidan ve anti aging vb.. ) ile deride önemli düzelmeler sağladığı bilimsel verilerle kanıtlanmıştır.
Unutmayalım.. CİLDİMİZ GÖSTERDİĞİMİZ ÖZENİ TAKDİR EDER.